Turniej finałowy

8 kwietnia 2017

mecz o III miejsce

16:00 Łunawy – Świecie nad Osą 3:2 (19:25, 26:24, 20:25, 27:25, 15:13)

Finał

17:30 Janosiki Grudziądz, – GOK Rogóźno 0:3 (25:27, 20:25, 21:25)

 

Końcowa klasyfikacja w sezonie 2016/2017:

1. GOK Rogóźno

2. Janosiki Grudziądz

3. Łunawy

4. Świecie nad Osą

5. PSP Chełmno

6. Stolno

7. Volley Team Senior Grudziądz

8. Rybieniec

9. Wabcz

Półfinły

piątek 7 kwietnia 2017 r.

17:30 Janosiki Grudziądz – Świecie nad Osą 3:0 (25:21, 25:20, 25:15)

19;00 Łunawy – GOK Rogóźno 1:3 (19:25, 26:24, 8:25, 16:25)

 

piątek 31 marca 2017 r.

17:30 GOK Rogóźno – Łunawy 3:1 (25:15, 22:25, 25:14, 25:23)

19:00 Świecie nad Osą – Janosiki Grudziądz 1:3 (25:23, 17:25, 22:25, 16:25)

II kolejka play-off

Janosiki Grudziądz - Rybieniec 3:0 (25:18, 25:18, 25:10) 

Łunawy - Volley Team Senior Grudziądz 3:0 (25:21, 25:17, 25:18) 

Świecie nad Osą - PSP Chełmno 3:0 (25:13, 25:22, 25:22)

GOK Rogóźno - Stolno 3:1 (25:21, 20:25, 25:20, 25:21)

I kolejka play-off

Stolno – GOK Rogóźno 0:3 (21:25, 17:25; 14:25)

PSP Chełmno – Świecie nad Osą 1:3 (21:25, 25:21, 20:25, 18:25)

Volley Team Senior Grudziądz – Łunawy 1:3 (25:18, 21:25, 17:25, 23:25)

Rybieniec – Janosiki Grudziądz 0:3 (21:25, 22:25, 19:25)

Play-off

UWAGA! 

Ze względu na wydłużoną rundę zasadniczą faza play-off zostanie rozegrana według następujących zasad:

- drużyny grają ze sobą mecz i rewanż

- za każdy mecz przyznawane są punkty tak jak w sezonie zasadniczym (za 3:0 i 3:1 są 3 pkt, za 3:2 są 2 pkt, za 2:3 jest 1 pkt i za 1:3 i 0:3 jest 0 pkt),

- awansuje drużyna z większą liczbą punktów w dwumeczu

- w przypadku remisu zostanie rozegrany Złoty Set do 15 pkt.

 

Terminarz:

czwartek 16 marca 2017

17:30 Stolno – GOK Rogóźno

19:00 PSP Chełmno – Świecie nad Osą

piątek 17 marca 2017

17:30 Volley Team Senior Grudziądz – Łunawy

19:00 Rybieniec – Janosiki Grudziądz

 

XVIII kolejka

GOK Rogóźno – Stolno walkower 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Volley Team Senior Grudziądz - Łunawy 1:3 (18:25, 23:25, 25:22, 27:29)

PSP Chełmno - Janosiki Grudziądz 1:3 (16:25, 25:21, 18:25, 16:25)

Rybieniec - Volley Team Senior Grudziądz 3:0 (28:26, 25:17, 25:23)

tabela

XVII kolejka

Stolno - Świecie nad Osą 0:3 (13:25, 15:25, 17:25)

Volley Team Senior Grudziądz - PSP Chełmno 3:1 (25:21, 25:18, 19:25, 25:19)

Wabcz - Rybieniec 0:3 (21:25, 17:25, 19:25)

Janosiki Grudziądz - Łunawy 3:0 (25:15, 25:19, 25:20)

tabela

XVI kolejka

GOK Rogóźno - Wabcz walkower 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) 

Stolno - Janosiki Grudziądz 0:3 (14:25, 17:25, 21:25)

Janosiki Grudziądz - Rybieniec 3:0 (25:17, 25:21, 25:20)

Łunawy - Świecie nad Osą 3:2 (20:25, 17:25, 25:22, 25:20, 15:9)

Mecz zaległy

Świecie nad Osą – GOK Rogóźno 2:3 (25:19, 21:25, 21:25, 30:28, 13:15)

tabela

XV kolejka

PSP Chełmno – Stolno 3:1 (25:18, 25:14, 23:25, 25:19)

GOK Rogóźno – PSP Chełmno 3:0 (25:18, 25:20, 25:15)

Wabcz – Łunawy 0:3 (20:25, 12:25, 13:25)

Świecie nad Osą – Volley Team Senior Grudziądz 3:0 (25:23, 25:23, 25:14)

tabela

XIV kolejka

Wabcz - Świecie nad Osą 0:3 (19:25, 16:25, 10:25)

Łunawy - Stolno 3:0 (25:19, 25:22, 25:21)

Volley Team Senior Grudziądz - Janosiki Grudziądz 0:3 (19:25, 16:25, 18:25)

GOK Rogóźno – Rybieniec 3:2 (25:18, 22:25, 18:25, 36:34, 15:12)

tabela